Čo je to Getweb?

Getweb je jedinečný nástroj pre tvorbu web stránok s redakčným systémom. Nejedná sa pri tom o klasický a rozšírený „urob si sám“ spôsob, ale o webstránky, ktorých tvorba Vám nezaberie veľa času a výsledkom bude profesionálna web stránka.

Potrebujem tvorbu jednoduchej web stránky. Aký je postup?

Na našej stránke Getweb si vyberiete štýl web stránky a následne nám zašlete vyplnený nezáväzný formulár, kde uvediete svoje kontaktné údaje a stručne popíšete Vaše požiadavky na tvorbu novej web stránky. Getweb Vám elektronicky potvrdí prijatie Vášho nezáväzného dopytu a informuje Vás o ďalšom postupe.

Ako dlho trvá tvorba web stránky?

Akonáhle nám zašlete všetky potrebné podklady pre obsah (text) a vizuál (obrázky, logotyp atď.) Vašej web stránky, my tieto podklady spracujeme do uceleného návrhu a ten Vám obratom zašleme na Váš email. V prípade potreby môžete návrh web stránky pripomienkovať a náš tím do návrhu Vaše požiadavky zapracuje. Keď budete s uceleným návrhom web stránky spokojný, svoju objednávku nám potvrdíte a po uhradení platby za službu Vám novú web stránku sprístupnime na doméne nazovwebu.getweb.sk.

Aká je cena tvorby web stránok prostredníctvom služby Getweb?

Tvorba web stránky u nás stojí jednorázovo od 190 € bez DPH. V rámci tejto ceny od nás dostanete originálny a na mieru vytvorený grafický návrh web stránky, konzultácie (osobne v rámci východného Slovenska - Prešov a Košice), skúšobnú verziu webstránky, inštaláciu na webový server, úvodnú implementáciu obsahu a spustenie responzívnej web stránky spolu. Spolu s webstránkou od nás získate kvalitný redakčný systém pre správu obsahu, záruku a v prípade, že si cez nás objednáte základný balík podpory (50 € ročne bez DPH) získate aj doménu, webhosting a základnú technickú podporu počas celého roka.

Akú funkcionalitu obsahuje redakčný systém?

Naše CMS obsahuje široké možnosti úpravy Vašej novej web stránky. Budete prostredníctvom neho môcť spravovať celú štruktúru Vašej web stránky z pohľadu jej podstránok, vytvárať nové stránky, galérie či blogy. K stránkam viete pripínať špeciálne prílohy v podobe PDF alebo Office súborov.

Ako viem sledovať návštevnosť mojej web stránky?

V redakčnom systéme nájdete aj pokročilé Google Analytics štatistiky o návštevnosti stránky, zdrojoch návštev či hodnotách miery odchodov a i.

Chcem mať Getweb na vlastnej doméne. Čo mám urobiť?

Mať Getweb na vlastnej doméne je jednoduché. V prípade, že si u nás objednáte službu „Podpora“, pre Vašu stránku automaticky získate kvalitný webhosting a vlastnú doménu.

Môžem mať Getweb na svojom vlastnom webhostingu?

Aby sme našim klientom mohli zabezpečiť tú najlepšiu kvalitu, stabilitu a spoľahlivosť našich služieb, potrebujeme web stránky Getweb prevádzkovať na nami nakonfigurovaných a optimalizovaných serveroch.

Aké služby môžem získať pri využití služby „Podpora“?

Vieme, že prevádzkovanie kvalitnej web stránky si vyžaduje vynaloženie určitého objemu času a peňazí. Našim klientom chceme poskytovať prvotriedne služby a odbremeniť ich od starostí týkajúcich sa prevádzky web stránky. Preto Vám v rámci našich služieb ponúkame podporu, ktorá zahŕňa prevádzkovanie domény, webhostingu, aktualizácie web stránky, redakčného systému, monitorovanie bezpečnosti a zálohovanie dát. Navyše získate prístup k prehľadnému manuálu a videonávodom a možnosť kedykoľvek kontaktovať našu technickú podporu prostredníctvom e-mailu. To všetko ponúkame za pravidelnú ročnú platbu.Viac informácií